Соціальний педагог

18.Кві.2024

Соціальні навички – запорука успішності в майбутньому, тому вкрай важливо розвивати їх у дітей Батьки засмучуються, коли бачать, як їхні діти не можуть поділити між собою іграшку або не можуть знайти собі друзів. Якщо у дитини розвинені соціальні навички, вона може впоратися з такими складними ситуаціями. Соціально адаптовані діти знають, як заводити друзів, гратися, починати … Продовжити читання “Розвиваємо соціальні навички у дітей”

Детальніше
10.Тра.2023
Детальніше
08.Тра.2023

Резильєнтність (а ще: резилієнс, психологічна пружність, стресостійкість тощо) – це здатність людини впоратися зі складними життєвими подіями та відновлюватися після труднощів чи стресу. Це те, що дає психологічну силу втриматися проти викликів, які неминуче трапляються з нами. Резильєнтність наче парасолька, яка тримає нас більш-менш сухими від дощу, у той час як ми продовжуємо йти вулицею. … Продовжити читання “Як плекати у собі резильєнтність та чому це важливо?”

Детальніше
26.Кві.2023

З метою забезпечення розвиту психологічної компетентності батьків з питань стабілізації емоційного стану дітей, профілактики дистресових розладів рекомендуємо наступні матеріали: Заняття для дітей, що відчувають тривогу: Дихальні вправи для дошкільнят. СТІЙКІСТЬ ДЛЯ СТІЙКИХ. КОРОТКІ ВПРАВИ ДЛЯ ДІТЕЙ Вправа 1  СТІЙКІСТЬ ДЛЯ СТІЙКИХ. КОРОТКІ ВПРАВИ ДЛЯ ДІТЕЙ Вправа 2 

Детальніше
17.Лис.2022

Вплив дорослих на розвиток особистості дошкільника Умови розвитку дошкільника суттєво відрізняються від умов попереднього вікового етапу. Значно підвищуються вимоги дорослих до його поведінки. Центральною вимогою є дотримання обов’язкових для всіх правил поведінки, норм суспільної моралі. Нові можливості пізнання світу сприяють засвоєнню форм взаємин, які існують між дорослими. Дитина включається у спільну діяльність з однолітками, вчиться … Продовжити читання “Вплив дорослих на розвиток особистості дошкільника”

Детальніше