У статті — про те, як вчасно розпізнати гельмінтоз у дитини та уникнути ускладнень цього захворювання. Улітку діти частіше взаємодіють із ґрунтом через ігри та фізичні активності, уживають сирі овочі та фрукти. Тому ризик появи гельмінтозу зростає Гельмінтози — це захворювання, що виникають унаслідок потрапляння в організм паразитичних черв’яків — гельмінтів. Близько тридцяти видів таких паразитів … Продовжити читання “Діагностика, профілактика та лікування гельмінтозів у дітей”
Гепатит А –це вірусне захворювання, що вражає печінку. Воно викликається вірусом гепатиту А, може мати як легкий ,так й тяжкий перебіг. Вірус гепатиту А передається внаслідок вживання забруднених харчів або води, що можуть містити фекалії інфікованих людей; через недотримання особистої гігієни ,а також у сім’ях ,коли інфікована людина готує їжу для всіх членів сім’ї. … Продовжити читання “Гепатит А”
Останні кілька тижнів українці, які відпочивають у Туреччині, активно діляться інформацією про поширення вірусу Коксакі, що супроводжується сильним жаром і висипаннями на тілі. В основному хворіють діти. Ентеровірусні інфекції, до яких належить і вірус Коксакі, не є новими, їх виявляють в Україні щороку. З різними проявами ентеровірусної інфекції лікарі стикаються доволі часто, тож зможуть швидко … Продовжити читання “Що необхідно знати про хворобу, викликану вірусом Коксакі”
Харчові звички закладаються нами з дитинства, і зазвичай малюки, яких батьки привчали харчуватись правильно, обмежували вживання фаст-фуду та шкідливої їжі, у дорослому віці підтримують цю модель поведінки. Тож яким повинно бути харчування малюків та школяриків, аби вони отримували всі необхідні вітаміни та мікроелементи розказує дитячий лікар-гастроентеролог, Нагурська-Кобіневич Ірина Іванівна Достатня кількість поживних речовин міститься в … Продовжити читання “ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ: ЯК ПОВИННІ ХАРЧУВАТИСЬ ДІТИ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ?”
Коли батьки дізнаються про фізичні ушкодження в дитини, то почуваються пригніченими, розгубленими й так само, як і дитина, потребують підтримки. Зокрема, у перші дні після трагедії. Рекомендації з цієї статті допоможуть батькам: підтримати себе та дитину; підготувати дитину до розмови про те, що сталося; допомогти дитині адаптуватися до нових умов життя і впоратися з труднощами. Зміни … Продовжити читання “Як надати психологічну допомогу дитині, яка зазнала фізичних ушкоджень через війну”